Poznańskie zaułki
Idealne miejsca na zaręczyny! Cz. 1

Zaręczyny w Poznaniu?
Temat wart poznania!

Niejeden mieszkaniec stolicy Wielkopolski zastanawia się, jakie wybrać miejsce na wymarzone zaręczyny? Najważniejsze przecież, by nie było sztampowo, powtarzalnie i nudo. Jeszcze kilka tygodni przed planowanymi zaręczynami rozejrzyj się po swoim mieście i spróbuj odnaleźć zaciszny zakątek, gdzie będziesz mógł zadać najważniejsze w życiu pytanie!

Zanim jednak rozpoczniesz poszukiwania upewnij się, jakie miejsce będzie najbardziej pasowało do temperamentu Twojej ukochanej? Czy romantyczne zaułki spełnią jej oczekiwania? A może kawiarnie usytuowane w samym centrum miasta? Jeżeli liczba postawionych pytań przyprawia Cię o zawrót głowy, postaramy pomóc Ci odnaleźć zaręczynowego świętego Graala!

Dla romantyczek
i spacerowiczek!

Twoja ukochana lubi spacery przy świetle księżyca w parkowej scenerii? Jeżeli tak, idealnym miejscem na zaręczyny będzie dla niej Park Sołacki, gdzie pośród trzech tysięcy drzew można znaleźć ustronne zakątki, intymne zaułki i znajdujące się z dala od ciekawskiego wzroku spacerowiczów ustronia.

Dla miłośniczek wzniosłych gestów!

Publiczne oświadczyny to nie lada wyzwanie! Sporo chęci i zaangażowania z Twojej strony uczyni je jednym z najbardziej spektakularnych wydarzeń w życiu.

Most Biskupa Jordana na Cybinie to jedno z miejsc, gdzie oficjalnie będziesz mógł zadać „to” pytanie, licząc na aprobatę tłumu, a nawet i oklaski! Pamiętaj – najpierw kłódka, potem pierścionek!

Dla wielbicielek dzikiej natury!

Nie od dziś wiadomo, że pośród zieleni wypoczynek jest kilkakrotnie efektowniejszy. W spokojnej i miłej atmosferze Poznańskiej Palmiarni spacer połączony z zaręczynami będzie samą przyjemnością!

Nieważne, który pawilon na zadanie tego najważniejszego w życiu pytania wybierzesz – roślin tropikalnych, pełen kaktusów, stale owocujący gaj cytrynowy, czy też zaułek obok palmy kokosowej.

Pamiętaj o jednym – przed wejściem do palmiarni należy zaopatrzyć się w bukiecik róż, gdyż wewnątrz roślin zrywać nie wolno!

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.