Obrączki ślubne z karbonu

Czarne dodatki do ślubu

Czarne obrączki ślubne?  To nie tylko wykonalne, ale niespotykanie modne, niekonwencjonalne i designerskie rozwiązanie. Karbonowe obrączki przełamują klasyczne podejście do biżuterii ślubnej. Ich modernistyczny, niezwykle oryginalny wyraz zachwycił już niejedną parę.

Projektantka Vera Wang, jako pierwsza wprowadziła czarne dodatki w sukniach ślubnych, skutecznie rozwiewając wszelkie wątpliwości. Jej projekty spotkały się z wielkim zainteresowaniem i uznaniem. Znalazły się także wśród najlepszych pokazów z minionego, jesiennego sezonu.

Przedstawiamy poniżej nowość –   czarne obrączki ślubne z karbonu, już dostępne w GESELLE Jubiler.

Najnowszy trend!
Obrączki ślubne z karbonu

Z uwagi na to, że odkrywanie nowości to nasza pasja, a dzielenie się nią jest pasją numer dwa, nie mogliśmy nie podzielić się z Wami naszym ostatnim karbonowym natchnieniem.

Karbonowe obrączki, bo o nich mowa, skomponowaliśmy dla Was ze złotem, srebrem i tytanem.

Ich dopełnienie kamieniami tworzy zjawiskowy efekt. A teraz małe vademecum o sprawcy tego zamieszania.

Obrączki karbonowe stworzone są z włókien węglowych, które do tej pory wykorzystywane były w branży przemysłowej (tkaniny), do produkcji akcesoriów sportowych (rowery, kije golfowe, rakiety tenisowe) oraz w branży medycznej (szyny ortopedyczne w ortezach). Współcześnie karbon zdobywa branżę jubilerską, ze względu na swoje właściwości, piękno, ciekawą fakturę i głęboką elegancką czerń. Obrączki tworzą nitki utkane w splot o wyjątkowej, niepowtarzalnej strukturze. Pojedyncza nitka włókna ma grubość 1/10 włosa
i składa się z tysięcy atomów węgla. Połączenie od 3 do 12 tysięcy nitek tworzy włókno.

Obrączki wykonane z karbonu poprzez swoje właściwości są idealnym rozwiązaniem dla osób, które wykazują silne tendencje alergiczne na domieszki metali obecne w stopie biżuterii. Czysty karbon jest całkowicie obojętny dla ludzkiego organizmu – materiał ten jest antyalergiczny.

Warto wspomnieć, iż faktura karbonu jest niejednolita i występują subtelne różnice w splocie i barwie włókien, co nadaje finalnemu produktowi indywidualny charakter.

Karbonowe obrączki to najnowszy trend i zarazem niezwykła alternatywa dla wszystkich marzących
o przełamaniu tradycyjnego wzornictwa. Stanowią idealne rozwiązanie dla alergików, jak i dla osób szukających nowoczesnego designu.

GESELLE Jubiler wie, jak ważna jest oryginalność i innowacyjność w jubilerstwie, dlatego wybór nowoczesnych obrączek ślubnych, którego każdy wzór jest naturalny i niepowtarzalny, sprawdza się tu idealnie.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach co o nich sądzicie.