Obrączki ślubne z karbonu

Czarne dodatki do ślubu

Głęboka, mieniąca się czerń w dniu ślubu? Dlaczego nie? Czerń to elegancki klasyk, który coraz śmielej pojawia się na ślubnych ceremoniach. Czarne dodatki pojawiają się w dekoracjach stołów weselnych, tortach a nawet bukietach. Jego połączenie zwłaszcza z jasnymi barwami tworzy doskonały, wysublimowany efekt. Tak okiełznana czerń może już tylko cieszyć.

Projektantka Vera Wang, jako pierwsza wprowadziła czarne dodatki w sukniach ślubnych, skutecznie rozwiewając wszelkie wątpliwości. Jej projekty spotkały się z wielkim zainteresowaniem i uznaniem. Znalazły się także wśród najlepszych z minionego, jesiennego sezonu.

Przedstawiamy poniżej nowość – czarne obrączki ślubne z karbonu, już dostępne w GESELLE Jubiler.

Najnowszy trend!
Obrączki ślubne z karbonu

Z uwagi na to, że odkrywanie nowości to nasza pasja a dzielenie się nią jest pasją numer 2, nie mogliśmy nie podzielić się z Wami naszym ostatnim karbonowym natchnieniem.

Karbonowe obrączki, bo o nich mowa, skomponowaliśmy dla Was ze złotem, srebrem i tytanem. Ich dopełnienie brylantem tworzy zjawiskowy efekt. A teraz małe vademecum o sprawcy tego zamieszania.

Karbon to włókno węglowe, nazywane także włóknem karbonizowanym, które składa się z rozciągniętych struktur węglowych podobnych chemicznie do grafitu. Ze względu na swoją wytrzymałość znalazł wiele zastosowań m.in. w motoryzacji, telefonach komórkowych i przemyśle sportowym. Karbon doceniany jest przez wielu projektantów w różnych dziedzinach designu. Najnowsza technologia pozwala obecnie na korzystanie z tego niezwykłego włókna także w jubilerstwie. Karbon ma piękną strukturę, jest obojętny dla organizmu, bardzo lekki i odporny na zarysowania. Czy można chcieć czegoś więcej?

GESELLE Jubiler wie, jak ważna jest oryginalność i innowacyjność w jubilerstwie, dlatego wybór karbonu, którego każdy wzór jest naturalny i niepowtarzalny, sprawdza się tu idealnie.

Karbonowe obrączki to najnowszy trend i zarazem niezwykła alternatywa dla wszystkich marzących o przełamaniu tradycyjnego wzornictwa. Obrączki ślubne z karbonu to zatem idealne rozwiązanie dla alergików, jak i dla osób szukających nowoczesnego designu.

Koniecznie dajcie znać w komentarzach co o nich sądzicie.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.