Jesteśmy firmą jubilerską, która specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości obrączek ślubnych, własnoręcznie wykonywanych pierścionków zaręczynowych, złotej i srebrnej biżuterii oraz biżuterii do ślubu.

Od 2012 roku właścicielem firmy jest Filip Piotr Geselle,  który kontynuuje działalność swojego dziadka Bronisława Geselle oraz ojca – Piotra Geselle.

W swojej pracy dbamy o precyzję wykonania produktów i profesjonalną jakość obsługi, co podkreślają nasi Klienci. Codziennie dokładamy wszelkich starań, by oferowana Państwu biżuteria w pełni odzwierciedlała filozofię naszej marki, którą można scharakteryzować słowami:

Tradycja – Jakość – Piękno

GESELLE Jubiler posiada dwa salony jubilerskic  zlokalizowane są we Wrocławiu, oraz w Warszwie, 

Posiadamy szeroki wybór samodzielnie projektowanych i ręcznie wykonywanych w naszej pracowni jubilersko-złotniczej pierścionków zaręczynowych z certyfikowanymi brylantami. Oferujemy również pierścionki z innymi kamieniami szlachetnymi – ametystem, topazem, szmaragdem, szafirem, rubinem, rodolitem, tsavorytem i tanzanitem.

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż brylantów z dodatkowym certyfikatem Instytutu Gemmologicznego GIA.

W swojej kolekcji posiadamy ponad 1500 wzorów obrączek ślubnych wykonanych ze złota. Oferujemy możliwość stworzenia obrączek z platyny, palladu, tytanu i srebra. Dla tych Państwa, którzy pragną zaprojektować swoje obrączki i nadać im indywidualnego charakteru, oferujemy możliwość stworzenia własnego modelu. Gotowe obrączki ślubne przekazujemy w Państwa ręce zapakowane w eleganckie pudełko.

Oferta naszej firmy to również ręcznie wykonywane naszyjniki, bransolety, kolczyki i broszki. We wszystkich naszych salonach dostępna jest również biżuteria do ślubu  z kryształami Swarovski Elements i perłami hodowlanymi.

Gwarantujemy, że biżuteria, która opuszcza nasz salon i trafia w Państwa ręce przechodzi szczegółowy proces kontroli jakości, nad którą czuwa nasz mistrza złotnictwa, Piotr Geselle.

Nasza pracownia oferuje również bogaty zakres usług związanych z naprawą, renowacją i czyszczeniem srebrnej i złotej biżuterii. Każde Państwa zlecenie traktowane jest indywidualnie, w zależności od możliwości jego realizacji.

Serdecznie zapraszamy do naszych salonów we Wrocławiu przy ul. Kołłątaja 21 oraz w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 123A (Atlas Tower)!