Celebrytki – złote i srebrne naszyjniki

Celebrytki

Od początku…

Swoją nazwę zawdzięczają celebrytom i filmowym gwiazdom, które szczególnie je sobie upodobały i rozpowszechniły, pokazując się w nich na wielkich ekranach jak i poza nimi. Ich styl stał się inspiracją dla zwrotu w designie biżuterii, ku delikatniejszym i prostszym formom, zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej. Celebrytki, czyli Naszyjniki Gwiazd, bo o nich tu mowa to delikatne, złote i srebrne łańcuszki z zawieszkami, niezwykłymi motywami i symbolami.

Najlepsze dla..

Jeśli cenicie subtelną ale zarazem zdecydowanie określoną biżuterię, to trafiliście idealnie. Celebrytki doskonale sprawdzają się dla każdego ceniącego sztukę wyrażania własnego indywidualnego stylu, poprzez delikatne motywy i symbole, a co najważniejsze prezentują się pięknie w różnych stylizacjach, od wieczorowych po tych noszonych na co dzień. To jak uchwycenie magicznych, subtelnych chwil, które pozostawiają niezatarte wrażenie. Wykonane z najwyższą starannością, Celebrytki to czyste piękno i elegancja w każdym detalu.

Do zdobycia…

Jeśli zakochaliście się tak jak my, w tych eleganckich i kobiecych naszyjnikach zapoznajcie się koniecznie z całą ich kolekcją – dostępne w GESELLE JUBILER.

Oto kilka naszych propozycji.

1 Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.